Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

IDEÁLNÍ BOTY NA TUHOU ZIMU

EVÉNEMENTS28/11/2017

Pomalu, ale jistě přichází čas dát sbohem svým podzimním botám. Podle meteorologů nás letos čeká skutečně tuhá zima, a proto bychom výběr zimních bot neměli rozhodně podcenit. Teplou bundu nebo kabát seženeme v podstatě snadno, výběr těch pravých bot bývá však horší. Víte, jaké z nich vás nejlépe ochrání před mrazem?

Základní poučka, která při výběr zimní obuvi platí dvojnásob, je tvrzení, že „méně je více“. V praxi to znamená, že je lepší investovat do jednoho skutečně dobrého páru než si doma hromadit několik nekvalitních kousků.
Zimní boty musí být především teplé. Jen tak snížíme riziko prochladnutí. Dále je dobré zaměřit se na podrážku, která by neměla klouzat. Chůze na sněhu a náledí s profilovanou podrážkou je nejen pohodlnější, ale i bezpečnější. Důležitou roli hraje také nepromokavost boty.
Opravdovou trefou do černého je víceúčelová obuv značky UGG Australia. Vnitřek botek je zateplen ovčí kožešinou, díky která má obuv výjimečné izolační vlastnosti. Vlna udržuje nohy v teple a zároveň zajišťuje to, že mohou „dýchat“. Dalším příjemným benefitem je nadstandartní pohodlí, které značka nabízí. Boty UGG se hodí nejen k džínům, můžete je ale obout i k sukni nebo šatům. Tento fenomén musíte zkrátka mít!

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top