titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

I VLASY POTŘEBUJÍ CHRÁNIT PŘED SLUNÍČKEM!

10/07/2017

Vlasy v letních měsících potřebují správnou péči. Vysoké letní teploty, intenzivní sluneční záření, slaná nebo chlorovaná voda můžou krásnou, bohatou kštici během chvilky změnit na slámu. Nejvíce škodlivé je slunce v poledne, a proto byste se mu v tuto dobu měli vyhnout úplně, a nebo použít alespoň klobouk - intenzivní sluneční paprsky vlasy extrémně vysušují a oslabují.

V létě je velmi důležité vlasy chránit před zákeřným UV zářením. K tomu poslouží speciální letní vlasová péče. Kromě klasického šamponu a kondicionéru nezapomeňte na masku, která oslabené vlasy hydratuje a vyživí. Regenerační masku používejte zejména v letních měsících alespoň jednou týdně.
Při slunění je důležité na vlasy použít ochranný sprej. Koupit si můžete voděodolný olej, po kterém je však nutné použít šampon. Dobře ale také fungují spreje na vodní bázi. Nezapomínejte na to, že vlasy je třeba chránit nejen u moře, ale i v Čechách.
Kvalitní vlasovou péči seženete například v Sephora, Kiehl´s, Marrionaud či Douglas. Pokud jste si ještě žádnou nepořídili, určitě neváhejte a přijďte se poradit!

Autor: Renata Harbáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top