Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Hezké a funkční zároveň: Hoďte se do gala i při sportování!

EVÉNEMENTS30/04/2018

Kvalitní oblečení je nedílnou součástí každé sportovní aktivity. Možná i vy si ještě vzpomenete na dobu, kdy se sportovalo výhradně ve starém, vytahaném tričku a teplákách. Tyto časy jsou už naštěstí pryč. Dnes již není žádný problém vyrazit na nákupy, a i v nespecializovaném obchodě nakoupit hezkého a zároveň funkční sportovní kousky.

Módním trendům nepodléhá jen klasická konfekce, ale také sportovní oblečení. A právě s novou sezónou přichází ten správný čas na obměnu obou zmíněných šatníků.

I mikina může slušet

I přes to, že nás podle kalendáře čekají konečně teplejší dny, může počasí pěkně potrápit. Nenechte se jeho výkyvy překvapit a při nákupu nové sportovní výbavy sáhněte po i mikině nebo lehké bundě, která vás v případě silného větru nebo deště zahřeje. Velmi vkusné kousky, které si můžete vzít na sebe na sport, ale i na nákupy s kamarádkou, seženete například v Lindex, H&M nebo Pepe Jeans.

Termooblečení je vždy základ

Principem skutečně správného výběru sportovního oblečení je jeho vrstvení. Pod mikinu si tedy vezměte tričko nebo tílko. Dbejte ale na to, aby bylo z kvalitního materiálu. Ten je schopen zabránit nasáknutí potu, a následné šíření nepříjemného pachu. Aby oblečení fungovalo tak, jak slibuje, vybírejte kousky, které těsně přiléhají na tělo. Chybu určitě neuděláte, když si pořídíte alespoň jedno tílko a jedny legíny. Hodit se budou v zimě na horách i v létě na běh. Vše potřebné na jednom místě seženete například v Hervis Sport.

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top