Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Halloweenská móda

30/10/2018

Vybavil se vám kostým? Vlastně proč ne, ale nebojte. Zvládnete to i s běžnou výbavou ve skříni. Chce to jen trochu fantazie. 

Poslední roky se Halloween slaví i u nás, byť to není úplně tradiční pojetí oslav, tak halloweenskými párty se to jen hemží, no a na párty je třeba se stylově obléknout.

Módní značky pružně reagují na každou příležitost, takže ano, už i na tento svátek. Tleskám strašlivě krásné kolekci H&M. Přiznávám, je spíše pro odvážnější a milovníky avantgardy, ale ti tuto kolekci, až na pár kousků, mohou nosit vlastně i běžně. Motiv kostlivce na overalu, tematické triko, nebo třeba jen náhrdelník z kovových kostí. Tohle se jim prostě povedlo. Hranici mezi kostýmem a klasickým oblečením tu vychytali na jedničku.

Jsem ale praktik a je mi jasné, že ne všichni touží po overalu s motivem kostry a přesto chtějí na Halloweenské párty zapadnout a přesto nezapadnout v davu.

Černá, červená, průsvitné materiály, kovové doplňky, kombinace lesku a matu, kůže. V tom budete za krále a královny. Koktejlky má doma každá, černé punčochy a lodičky také a k tomu si pohrajte jen trochu s make-upem – taková rozmazaná rudá rtěnka, nebo extra tmavé linky udělají i z běžného kancelářského modelu ten pravý halloweenský. Vzpomeňte na Wednesday z Addamsovy rodiny – i slušné holky mohou nahánět strach. A pánové? Nesmutněte. Black style to jistí i u vás. K tomu si od přítelkyně půjčte ten nejsvětlejší pudr a obtáhněte oči tmavou linkou. Že je to moc? Věřte, že v tento večer nikoliv.

 

Veselý Halloween!

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top