Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

HLAVNÍ HIT SEZONY? PÉŘOVKY!

EVÉNEMENTS25/12/2017

Zima konečně udeřila a všichni jistě pociťujeme, že je ten správný čas se pořádně zahřát. Kromě dlouhých kabátů a kožešin nás parádně ohřeje i péřová bunda, která je v letošním roce hitem číslo jedna. Péřovky se budou nosit celou zimu, a to jak ve městě, tak i na horách a už od konce léta jsou k mání ve všech obchodech s aktuální módou.

Letos slaví péřové bundy velký návrat. A vyznat se v „péřové terminologii“ není složité. Vhodné kusy zkrátka visí všude – ve výlohách, na figurínách i předních pozicích stojanů se zimním oblečením. Dalším velkým plusem je jejich praktičnost. Ty dlouhé chrání před mrazem i spodní část zad, pod krátké si vezměte delší tričko nebo mikinu, která může klidně vykukovat.

Pokud nemáte míry modelky, nesahejte po bundě dlouhé ke kotníkům. Naopak ale vyzkoušejte oversized modely, které sluší zejména drobnějším postavám, vysoké ženy naopak ocení délku do pasu, a nebo i klidně o něco kratší. Přednost určitě dejte jednoduchým a čistým liniím a vyhněte se různý aplikacím a třpytkám.

A kde je sehnat? Jak již bylo řečeno, péřovka je skutečným hitem, který je k mání všude. Skočte si tedy třeba do Zara, H&M, Stradivarius nebo Lindex a vybírejte…

Autor: Renata Hrabáková

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top