titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

ETNO STYL

28/06/2017

Korálky, kresby inspirované Afrikou, Blízkým východem nebo Severní a Jižní Amerikou, výšivky nebo kamínky? To vše by pro vás mělo být letos volbou číslo jedna! Tyto motivy se objevují na maxi šatech, tunikách, kabelkách, najdete je ale i na botách a v neposlední řadě také na doplňcích.

Etno oblečení vsází především na pohodlí. Základem jsou pohodlné materiály, volány a volné střihy, které nikde netlačí. Mezi motivy patří různé ornamenty, symboly a obrázky. Nebojte se sáhnout po barvách, jako je zelená, tyrkysová, okrová nebo žlutá. Pokud budete hledat vhodné doplňky, dívejte se zejména po velkých náušnicích a masitých náramcích či náhrdelnících. Zvolit můžete kousky z kůže, přírodních kamenů či zdobené barevnými provázky.

Jak kombinovat?
Nikdy nezapomínejte na věčnou radu, že všeho moc škodí. Proto v žádném případě nekombinujte více etno kousků dohromady. Bohatě vám postačí jeden výrazný kousek. Je jedno, jestli zvolíte kabelku, nějaký pěkný šperk nebo třeba boty, které doplníte lněnými kalhotami s bílým tričkem nebo klidně kalhotovým kostýmkem. Pokud si koupíte rozevláté šaty, zkombinujte je se šperky ve stejném duchu.

A kde sehnat?
V OC Nový Smíchov je celý řada obchodů, kde se každý módní maniak opravdu vyřádí. Stylové espadrilky nebo sandálky seženete například v obuvi Destroy, parádní doplňky najdete například v H&M nebo
Claire´s, pro šaty zajděte si Lindex nebo Marks & Spencer a kabelku pořídíte určitě v Zara.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top