Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

DNY MARIANNE JSOU ZPĚT!

EVÉNEMENTS15/09/2017

Hurá, dočkali jsme se! Tolik oblíbené Dny Marianne jsou po roce zase zpátky, letos již posedmnácté. Dneškem startuje skutečně nabitý shopping víkend plný více než 600 exkluzivních nabídek. Pokud jste si nestihla pořídit slevové kuponky v tisku, nezoufejte. Stáhnout si je totiž můžete i v online verzi, které je k mání na Adroid i iOS.

I obchody v OC Nový Smíchov jsou samozřejmě partnery akce. Oblečení a doplňky můžete se slevou nakoupit například v A3 Sport, C&A, Desigual, Guess, Orsay nebo Triumph. Boty za speciální cenu nabízí Aldo, Beltissimo nebo CCC a pro hodinky se stavte třeba do Klenoty Aurum či Klenotnictví Présence. Pokud sháníte kosmetiku, určitě si nenechte ujít akce v Sephora, Clinique, Douglas, Kiehl´s nebo třeba L´Occitane. A to není vše! Elektro za bezkonkurenční cenu koupíte v prodejně Datart, mňamku pro zvířecího miláčka v Pet Center a nové povlečení ve ScanQuilt. Zajímavých akcí a nabídek je ale rozhodně MNOHEM více.

I letos vás za 5 různých účtenek čeká milý dárek. Stačí navštívit jeden z Marianne Lounges, kde si můžete za speciální cenu objednat předplatné titulů Marianne a Marianne Bydlení a ochutnat kávu značky Nespresso či smetanový likér Baileys Iced Coffee.

Více informací naleznete na webu http://bit.ly/2fkqjPP. Těšíte se?

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top