titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Clinique řada Blackhead - zatočte s černými pupínky jednou provždy!

Tip na dárek - ženy01/04/2018

Dermatologem schválený roztok, který vytáhne černé pupínky bez mačkání, bolesti či jizviček: Clinique Blackhead Solutions 7 Day Deep-Pore Cleanse & Scrub a Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor.

Naším dermatologem schválený roztok, který vytáhne černé pupínky bez mačkání, bolesti či jizviček.

  • NOVÝ přípravek Clinique Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor!

Zatočte s černými pupínky jednou provždy. Představujeme NOVÝ Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor, jedinečný, účinný přípravek k odstranění černých pupínků: zaměřuje se na ucpané póry – odstraňuje nečistoty a maz, které mohou černé pupínky způsobovat. Tento jemný přípravek pro domácí ošetření Vám černé pupínky pomůže účinně odstranit bez bolesti či jizviček. NOVÝ roztok Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor se při smíchání s vodou sám zahřeje a otevře póry; se zabudovaným aplikátorem lze během jediného týdne černé pupínky redukovat až ze 69 % a během šesti týdnů až z 93 %.

Speciální termotechnologie, díky níž se přípravek po kontaktu s vodou aktivuje, póry otevře a hluboce uložené nečistoty a nadbytečný maz změkčí. Tento přípravek, vhodný pro všechny typy pleti, obsahuje komplex čisticích chemických a fyzických exfoliantů, které pomáhají z pleti uvolňovat odumřelé kožní buňky, o nichž je známo, že způsobují černé pupínky a mohou rozšiřovat póry.

NOVÝ Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor nejenže černé pupínky okamžitě redukuje, ale brání i jejich vzniku v budoucnu. Při pravidelném používání je pleť viditelně čistší a získává jemný, hladší vzhled.

Použití
1. Odšroubujte uzávěr tuby.
2. Naneste tenkou vrstvičku na místa náchylná k tvorbě černých pupínků.
3. Tubu opět uzávěrem zavřete.
4. Přípravek na pleti zvlhčete, aby se tepelně aktivoval.
5. Špičkou aplikátoru masírujte po dobu 15-30 sekund a poté opláchněte.

  • Clinique Blackhead Solutions 7 Day Deep-Pore Cleanse & Scrub

Zbavte se černých pupínků. Představujeme NOVÝ produkt Blackhead Solutions 7 Day Deep-Pore Cleanse & Scrub, víceúčelový přípravek pro čištění pórů, jehož složení je natolik jemné, že jej lze používat každodenně. Tento jedinečný ošetřující přípravek 3 v 1 (čištění, peeling a pleťová maska) účinně odstraňuje nashromážděné nečistoty, maz i částečky kůže a po aplikaci zanechává pleť svěží a matnou, s hladší a jemnější texturou; a navíc se vzhled viditelných pórů okamžitě snižuje o 75 %.
NOVÝ pleťový přípravek Blackhead Solutions 7 Day Deep-Pore Cleanse & Scrub je vhodný pro všechny typy pleti; je navržen tak, aby fyzickou a chemickou exfoliací pomáhal odstraňovat černé pupínky jemným způsobem. Při pravidelném používání můžete za pouhých 6 týdnů dát vale až 94 % černých pupínků.

Sbohem, černé pupínky!
Kyselina salicylová a glukosamin: účinný komplex chemických exfoliantů, které redukující černé pupínky a účinně odstraňují odumřelé povrchové buňky a nadbytečný maz.
Kysličník křemičitý: představuje jemný peeling, který mechanickou exfoliací a čištěním zajišťuje uvolnění a odstranění nečistot a mazu.
Kaolín: vysoce absorpční jíl přispívající k eliminaci environmentálních toxinů, nečistot a mazu, které mohou ucpávat póry a způsobovat černé pupínky.
Extrakt z hořce žlutého: složka zklidňující podrážděnou pleť.
Glycerín/vitamín E: zvlhčující složky, které zanechávají pocit příjemné, vždy uvolněné pleti.

Používání:
1. Pro každodenní čištění a peeling – krouživými pohyby jemně vmasírujte do vlhké, odlíčené pleti, vyhněte se oblasti kolem očí. Používejte ráno a večer. Opláchněte vodou a dále pokračujte se svým hydratačním přípravkem.
2. Na 5-minutovou masku – jednou až dvakrát za týden naneste tenkou vrstvičku na celý obličej nebo potřebná místa. Opláchněte vodou a dále pokračujte se svým hydratačním přípravkem.

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

257 329 230

Webové stránky

  • CLINIQUE na sociální síti :
Naše ostatní obchody z kategorie CLINIQUE

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top