Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Čelenka – další lék na bad hair

EVÉNEMENTS15/06/2018

Šátek do hlavy ala uklízečka? Nejspíš můžete čekat, že někdo takovou poznámku utrousí, ale zase na druhou stranu – módní guru to asi nebude. Takže zavažte a vyrazte!Navíc vlastně, dnes už ani vázat nemusíte. V obchodech seženete vše připravené jen nasadit a dělat parádu. Navíc je tahle vychytávka perfektní lék na bad hair. Když si čelenku či šátek na hlavu správně nainstalujete, nemusíte hřeben vzít ani do ruky. Nejlépe na hlavě vypadají ty saténové, ale mně osobně třeba z vlasů kloužou. Podobných a lépe držících materiálů mají ale všude dost.

Více než šátky typické svými do stran trčícími cípy mě zaujaly čelenky ve stylu „turban“. Širší kusy látek, různě provlečené, zakryjí sice kus vlasů, někdy i hlavy, ale zároveň vás mohou rozzářit, váš outfit posunout o level výš a co víc? Zakrýt nedokonalosti, které vznikly při hektickém ránu. Ano, myslím takové to ráno, co si na hřeben ani nevzpomenete, natož abyste ho použili. Zejména po tom, co jsem nahodila letní kratší sestřih, do čelenek jsem se zamilovala.

 

Je to sice trochu alchymie, správně je nasadit a jak říká moje mamka „umět je nosit“, ale vše se dá naučit.

Těm, co mají vyšší čelo, doporučuji třeba čelenku stáhnout právě až do čela, tzv. narazit ji na hlavu. Vlasy pak trochu nadzvedněte a výsledný look bude perfektní. Ale jak píši, každý si noste dle libosti cokoliv a jakkoliv, jen vždy myslete na to, že doplňky vám mají pomoci. Třeba zakrýt neumyté vlasy a ne podpořit nevábný vzhled. Jelikož čelenky obecně vlasy trochu přimáčknou, nebojte se je natupírovat, ne nic velkého, ale znáte to - objem dělá dojem.

 

A kde najít tu pravou pro vás? Je to hit, takže možností máte spoustu. V Claire's najdete širokou paletu, na mě spousta infantilních kousků, ale pestřejší škálu nenajdete nikde. V H&M, I`AM standard, seženete čelenky od těch látkových po různé z kytiček, provázků, plastové, … na festivaly, k bazénu i na večer. Pro mě jednoznačně nejhezčí kousky, z těch cenově dostupných, jsou k dostání v Mangu. Krásné pestré vzory jako stvořené pro léto. Na jedné straně nařasené, takže lépe drží, z příjemných materiálů a kolem 250 korun. Šup pro ně.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top