titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

ČAS BRALETEK SE BLÍŽÍ

05/05/2017

Sexy „podprsenky“ válí tento rok o sto šest a konečně, když se tak člověk podívá na předpověď, to vypadá, že je budeme moci odhalit v plné kráse.

Vybere si každý, resp. každá. Pro větší prsa jsou tu podprsenky s výraznými pásky, které vytvářejí pevnější tvar. Pro ty menší zase jedinečné krajkové braletky. Pro všechny něco a tak to má být. Navíc jsou pohodlné a bez kostic, což podle mě nejedna dáma ocení a dobrý tip to může být i pro menší slečny, když už tedy tu podprsenku chtějí... 

Zajděte třeba do prodejny Triumph nebo Lindex a srdcovek je plný krám v Intimissimi. Alespoň jeden kousek byste měli mít. Nechci předbíhat, ale podle mě se bez toho minimálně žádná párty letos neobejde.

Jsou odvážné, ale je jen na vás, jak je budete nosit, neboť i sexy kousky lze odhalit jen decentně. Obecně se říká, že méně je někdy více, takže nebojte! Pokud zrovna nejste tak odvážní, že vyměníte top právě za samotnou braletku a přes sebe přehodíte pak už jen sako nebo džísku, budete i tak zatraceně sexy.

Osobně ráda nosím halenky z průsvitných lehkých materiálů a pod ně jsou braletky jako stvořené. Skvěle padnou i pod výstřihy, zejména tvaru V. Je to jen na vás, jak je ukážete vy.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top