Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Beach bags

Náš tip22/08/2019

Že už jsou pasé? Ale kdeže! Je pravdou, že léto se chýlí ke konci a počet dní, které strávíme u vody se bude rapidně snižovat. Na druhou stranu konec léta nevypadá zase tak zle a letní kousky jsou navíc ve slevách. Pojem plážová taška byl stejně určitě vymyšlen jen nějakým chytrým obchodníkem, který potřeboval v létě prodat více tašek.

Navíc, letošní léto přineslo zjištění - typické plážové tašky loňské sezóny jsou letos označovány jako „shopper bags“. Ono není divu, nakupovat se dá totiž i v zimě, že?

Tyhle „shopper bagy“ jsou aktuálně využitelné stále ještě k vodě, po zbytek roku pak na to, na co je zrovna potřeba.

Jestli jste na home mady styl, pak zajděte do H&M. V Humanicu na vás stále může dýchnout léto – je libo letní vzor? Kotva nebo třeba palmy? Lindex je jedinečný s jejich síťovkami, ale i když nejste zrovna jejich milovníky, odolných a velkých tašek je tu opravdu spousta.

Největším plus těchto tašek je velikost, ale s plněním to nepřehánějte. Velikost je sice závratná, ale uši k tomu vždycky stavěné nejsou, o vašich zádech nemluvě. V červenci jsem viděla v kině film „Bez věcí nad věcí“ – mimochodem skvělý film, kdyby ho ještě dávali, určitě zajděte. Píši to proto, že si po něm nejspíš uvědomíte, že ne vše je třeba mít, natož nosit s sebou.

Každopádně pozor: Návykovost těchto tašek je horší než čokoláda. Jsou cool a hlavně toho prostoru. Až je začnete nosit do práce – propadli jste!

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

251 013 943

Webové stránky

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

228 883 607

Webové stránky

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

251 560 118

Webové stránky

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top