Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

BARVA SEZÓNY - RŮŽOVÁ

08/04/2017

„Jen růžová to může být.“ Na tento známý popěvek si opět vzpomenete a budete si ho chtít znovu nostalgicky prozpěvovat. Zaručuji vám, že tuto sezónu totiž nebudete chtít nosit jinou barvu. V kurzu je sladká růžová, šťavnatá malinová i něžná pudrová. 

Růžová se objevuje na doplňcích, sukních, halenkách i bundách. Celorůžové outfity si oblíbily celebrity i blogerky po celém světě a byly k vidění i během fashion weeků. Do růžové se prostě nelze než nezamilovat. Růžová v různých odstínech se velmi dobře kombinuje a vypadá naprosto skvěle, „staré“ kombinování růžové a černé už je pasé.
Růžová musíte být prostě od hlavy až k patě. Noste třeba růžovou v moderním lesku spolu s tou v matném provedení. Pokud si však na celorůžový outfit netroufáte, zkuste hit číslo jedna růžové lesklé tenisky. Nešlápnete vedle ani s růžovou kabelkou, šátkem či šperkem. Kousky v růžové barvě překvapivě skvěle ladí i s kousky v barvě červené a oranžové. Skvěle vypadají i pudrové tenisky, nebo již zmiňované lesklé tenisky v růžové barvě. Moc pěkné tenisky mají v H&M. Stále populární jsou plisované i nabírané sukně a módní bomber bundy, ty v růžovém provedení jsou naprosto kouzelné. Obléknout můžete i něžnou halenku, nebo naopak výrazný kabát.
Růžová barva navíc sluší blondýnkám, brunetkám i zrzkám. Nechte se tedy zlákat barvou sladké cukrové vaty, bez obav o vaši štíhlou linii, budete vypadat dokonale.
Nádherné růžové kousky seženete v prodejnách Nového Smíchova, zastavte se v H&M, Mangu a především Zaře, super úlovky jsou zaručeny.

Autor Markéta Slámová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top