Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

BACK TO SCHOOL

01/09/2017

Už se to blíží! A i když se po prázdninách do školy nikomu nejspíš nechce, jít se tam stejně musí. Když si pořídíte nějaký kousek, který bude určen právě do školních lavic, nejspíš se na ten první den do školy opravdu budete těšit. Vysokoškoláci se teď mohou smát, ale žádný strach, i vás to za měsíc čeká.

I když první den mnozí chodí hodně nalehko, v roce se určitě neobejdete bez nějakého stylového, ale zároveň praktického batohu, či tašky. Je jasné, že lepší je si nechat věci ve škole, ve skříňce – snadněji se pak člověk vymlouvá sám před sebou, že by se učil, ale vlastně nemá z čeho. Každopádně, alespoň pro ten pocit je dobré si nějaký ten přenosný systém pořídit.

Prvňáci asi zůstanou věrni aktovce, ale čím starší, tím méně nápadnou brašnu děti volí.
Každopádně doporučuji opravdu batoh. Taška přes rameno je super, taky jsem ji měla, ale zároveň ničí vaše záda, nebo vašich dětí, takže to není úplně ideál.

S batohy se navíc roztrhl poslední dobou pytel. Takže je jedno, zda zvolíte nějaký ten fashion kousek, nebo naopak půjdete po sportovních značkách, které nabízejí kombinaci batohů do školy, ale zároveň i pro volný čas, výběr je opravdu pestrý.
Praktické kousky - jak pro holky, tak pro kluky najdete třeba v NIKE nebo QUIKSILVER. Batohy nejsou úplně za hubičku, ale zase většinou mají pěkná pevná záda, což ocení zejména ti poctiví studenti. Zejména starší slečny, které nosí stejně jen tužku, pití a nějaký ten poznámkový blok, pak nejspíš vsadí na fashion kousky. Nic moc se tam mnohdy nevejde, ale pro krásnu se musí trpět, že? Na obranu, když zajdete do Desigual, věřte nebo ne, najdete tam 2v1 – fashion kousek, do kterého i nějakou tu učebnici dáte. Takže HURÁ! Věci už máte v čem nosit, teď už jen vyrazit.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top