Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

ARMY STYL PRO VŠECHNY

EVÉNEMENTS05/04/2017

Maskáče se už dávno nenosí jen do lesa nebo k táboráku, v poslední době tento styl ovládl i módní mola. Army styl není jen o maskáčovém vzoru, ale i o jeho elementárních barvách. Těmi je černá, vínová, khaki, béžová a bílá. V kolekcích obchodů OC Nový Smíchov nenajdete pouze dámské kousky, na své si přijdou i pánové a děti.

Pokud se vám tento styl líbí a chcete ho nosit, existuje jedno základní pravidlo – NIKDY neoblékejte více než jeden kamu (maskáčový) kousek. Zbytek outfitu hoďte do ležérního stylu a použijte neutrální barvy.
Vojenský styl perfektně funguje s černými koženými oděvy (případně s imitací kůže). Můžete si pořídit boty, kalhoty, kabelku nebo třeba náramek. Pokud se chcete dozdobit kovovými doplňky, sáhněte spíše po zlatu, které se skvěle hodí a celkový vzhled oživí.
Jak již bylo řečeno, army styl není jen pro dámy, které šik kousky seženou v Mango a Zara, doplňky pak H&M nebo I am. Pánové si na své přijdou například v prodejně New Yorker, bezva dětské kousky najdete v Lindex Kids.

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top