Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

4 TIPY PRO POHODOVĚJŠÍ VÁNOCE

EVÉNEMENTS20/12/2017

Ne nadarmo se říká, že první dárek byste měli koupit sami pro sebe (třeba v OC Nový Smíchov). Nebo se to neříká? Nevadí, to je fuk. Každopádně tak učiňte, Vánoce pak dostanou hned jiný rozměr. Začnete se na ně totiž opravdu těšit.

Advent je nádherné období a kdyby o tom náhodou někdo pochyboval, je na každém rohu po ruce svařák či punč – a to je pak hned všechno hezčí.

Představu o tom, že advent bez adventního věnce, generálního úklidu, hory cukroví a front v obchodech jako by nebyl, hoďte za hlavu a vymyslete si vlastní pravidla – a pokud i to je na vás příliš, inspirujte se následujícími:

ADVENT, tj. alespoň 1 vánoční večírek – lepší je víc, ale toho času taky není na zbyt…
Jiní lidé, jiné místo, jiné myšlenky = nabourání stereotypu. Navíc teď obchody praskají ve švech kolekcemi na večírky jako dělanými, takže to lze navíc i spojit s obohacením šatníku.

Setkání s přáteli, která jste dlouho odkládali – pro tradiční typy se nabízí spojení návštěvy s procházkou po vánočních trzích, společné nákupy či pečení cukroví – hurá na to, alespoň nebudete muset všechno dělat sami! K zahození ale není ani film se svařákem ve společnosti starých známých.

Výlet za hranice všedních dní – je jedno, zda je to do Brna, Vídně či Paříže, když se vyhnete navíc víkendům, nasajete zaručeně vánoční atmosféru a ještě se někam podíváte.

Den (nebo alespoň jeho část) pro sebe. Štědrý den klepe na dveře, zkuste alespoň na chvíli vypnout. Věřte nebo ne, ale nakopne vás to do dalších příprav a ten bramborový salát vám pak půjde od ruky sám.

Tak co, který bod jste si stále neodškrtli?
Krásný vánoční čas!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top