titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

3 důvody, proč navštívit OC Nový Smíchov

10/03/2017

Na území Prahy je snad jeden obchodní dům vedle druhého. Zákazníci mají opravdu z čeho vybírat, a tak jsme si pro vás připravili menší soupis výhod  obchoďáku na Novém Smíchově. 

1)      Kousek od Metra a hned na tramvaji

OC Nový Smíchov najdete na stanici Anděl. Díky tomu, že je to stanice i metra, i tramvaje, nemůžete zabloudit. A co je výhodou Anděla? Je to kousek do centra Prahy .

2)      Po nákupech do přírody    

Z 1. patra našeho OC vede lávka do velkého parku Sacré Coeur. Toto místo je vhodné na vycházku, piknik i relaxační posezení na lavičce. No a po odpočinku je to kousek na Hrad nebo rozhlednu na Petříně.

3)      Obchodní centrum s pěti hvězdičkami

Co to vůbec znamená? U nás dostanete více než kdekoliv jinde. Na své si přijdou ženy, muži, děti i řidiči. Zarezervovat si můžete jednu ze čtyř stylistek, která vám pomůže vybrat ten nejlepší outfit pro každou příležitost. V dětském koutku v 1. patře se s láskou postaráme o vaše nejmenší. Pokud nemáte čas řešit věci osobně, můžete vše udělat online – od dlouhodobého pronájmu garážového stání až po nákup dárkových karet.

 

Kalendář plánovaných akcí, inspirace na nákupy a jiné důležité informace naleznete na stránkách http://cz.club-onlyou.com/Novy-Smichov.

Autor: Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top