titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

1. MÁJ - TO LÁSKY ČAS

28/04/2017

V hlavní roli tento den je hned několik věcí: LÁSKA, VOLNO, ROZKVETLÉ TŘEŠNĚ a SPOUSTA POLIBKŮ. A právě na ty polibky je třeba se připravit. Seschlé popraskané rty nejsou moc sexy, i když vás ten druhý miluje. Hydratujte, použijte balzám... a ženy? Ty to vše mohou zpečetit ještě dokonalou rtěnkou.

Letošní trendy ukazují na matné rty a používání pastelových barev, spíš jemnější tóny – ono po výrazné až temné zimě se není čemu divit. Pokud si ale prvního máje představit bez syté rudé nedokážete, máte ji mít. Já zůstávám věrná svým značkám a jsem nadšena, že reagují právě na matný trend tohoto jara.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats – láska, která nikdy neomrzí.
Lancôme Matte Shaker – loňský „shaker“ tentokrát stejně tak v matných barvách. Z levnějších pak rozhodně nezklame Sephora Wonderful Cushion. Na takové ty dny, kdy se budete stále líbat je ideální. Aplikace je díky polštářku snadná a proveditelná třeba i v třešňovém sadu. Zajděte třeba do Sephory a vyzkoušejte, co bude pasovat zrovna vám.

Pokud jsou rty připraveny na akci, stačí je do ní už jen poslat. Letos by neměl být až takový problém rozkvetlou třešeň najít a pokud nevíte kam, zaručeným místem je v Praze samozřejmě Petřín. Je zde připraveno odpoledne s Máchou, takže to bude asi fajn, ale známe to – hodně, hodně lidí. Hezký třešňový sad je např. i v Hostivaři a já osobně mám taky jeden tajný, nedávno objevený... ale ten neprozradím, aby tam nebyly fronty, samozřejmě.

Na nejstarší Svatováclavské vinici v centru Prahy vás pak sice nečekají třešně, ale zato spousta růžových vín, takže pokud jsme milovníci, rozhodně si to přes Petřín namiřte právě sem. Ochutnáte víno a navíc otestujete vaši rtěnku i tak trochu jinak.

Přeji krásný 1. máj

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top