Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Napište nám

Adresa

Nový Smíchov
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5
150 00 Praha 5

Telefonní číslo a sociální sítě

251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK

Máte dotaz?

Napište nám a my Vám na uvedenou e-mailovou adresu pošleme odpověď.

*Povinné pole

Po kliknutí na ikonu „Zobrazit více“ níže a v našich Zásadách ochrany osobních údajů naleznete další podrobnosti o našich závazcích v oblasti ochrany vašich osobních údajů, vašich právech a způsobu jejich uplatnění.

Pro plnění výše uvedených účelů potřebujeme shromažďovat vaše osobní údaje označené hvězdičkou*. Bez jejich uvedení nebude možné vaši registraci dokončit. Ostatní údaje jsou dobrovolné.

K vašim osobním údajům budou mít přístup pouze příjemci k tomu řádně zmocnění společností Klépierre Management a osoby zodpovědné za správu účtů registrovaných návštěvníků, jejichž seznam je uveden v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Společnost Klépierre Management bude vaše údaje uchovávat pouze po dobu zpracovávání vaší žádosti a správy vašeho vztahu s naší společností.

V rozsahu podle platných právních předpisů máte v souvislosti se svými osobními údaji právo na přístup, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost, dále právo vznést námitku proti jejich zpracování a právo vznést stížnost u vnitrostátního úřadu pro ochranu osobních údajů.

Pokud máte dotazy a/nebo chcete-li uplatnit svá práva, můžete se obrátit na společnost Klépierre Management elektronicky, zasláním e-mailu obsahujícího kopii relevantního průkazu totožnosti na adresu: GDPR.CeskaRepublika@klepierre.com.

Také vám doporučujeme přečíst si naše právní informace a podmínky užití naší stránky.

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top