Newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Obchod HOLMES PLACE

Shop visual HOLMES PLACE

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až pátek 7 až 22 hodin, sobota a neděle 8 až 22 hodin.

Kontakt

257 313 830

Webové stránky

  • HOLMES PLACE na sociální síti :
Naše ostatní obchody z kategorie HOLMES PLACE

Váš obchod z kategorie Fitness centrum HOLMES PLACE v obchodním centru Nový Smíchov

"V Holmes Place Premium Anděl se pro vás snažíme najít harmonii mezi všemi atributy zdravého životního stylu. Protože chceme, abyste se u nás cítili jedinečně, přistupujeme ke každému klientovi individuálně, aby cesta k dosažení osobních cílů byla co nejsnazší.“

Těším se na vás, Klub manažerka Linda Nepožitková a její tým

 

Holmes Place je mezinárodní společností, která poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti fitness a wellness. Cílem Holmes Place je propagovat  fitness jako životní styl a umožnit členům klubu dosahovat svých cílů v krásném a inspirujícím prostředí. Posilovny a kardio zóny nabízí to nejmodernější vybavení. Odpočiňte si po cvičení v relaxační zóně, kde Vám je k dispozici sauna, pára, vířivka, bazén. Další služby: Osobní trénink, velký výběr skupinových lekcí např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další. EatWell – výživové poradenství, Holmes Place Academy – kurzy pro děti i pro dospělé, Spa&Beautyclinic – masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj. V Praze naleznete 3 kluby, a to Premium Anděl, Premium Karlín a Energy Smíchov.

Nyní můžete nakupovat pohodlně i z Vašeho domova prostřednictvím lifestylového e-shopu Holmes Place, který Vám přináší nápady pro zdravý životní styl a inspiraci na dárky pro Vaše přátele.

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top