titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Obchod APROPOS

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

725 497 451

Webové stránky

  • APROPOS na sociální síti :
Naše ostatní obchody z kategorie APROPOS

Váš obchod z kategorie Bydlení APROPOS v obchodním centru Nový Smíchov

Jsme společnost, která spojuje v jeden moment název pro kreativitu, životní styl a obchod. Prostřednictvím našich myšlenek a dovedností přinášíme celou řadu výrobků. S námi si můžete vytvořit romantický, uklidňující a energii vracející domov.

Kolekce výrobků našich dodavatelů jsou minimálně dvakrát ročně upravovány. Reflektují období (jaro/léto a podzim/zima) a nebo příležitosti (Vánoce, sv. Valentýn, Velikonoce, letní dovolená apod.). Každou sezonu tak vždy obměníme cca 50% výrobků.

U nás najdete populární světové značky z oblasti stolování, dekoračních předmětů, interiérových i módních doplňků, nábytku, bytových vůní a jiných lifestylových předmětů zpříjemňujících každodenní život. Představujeme širokou kolekci značek Green Gate, LifeStyle, PPD, Colmore a mnoho dalších. Každý zákazník si zde může vybrat z různých stylů jako je provence, retro, glamour, moderna, zaleží jen na vás, který je vašemu srdci nejblíž.

Pravidelně obměňujeme náš sortiment, abychom byli stále trendy a vystihli aktuální období. S námi si můžete vytvořit romantický, uklidňující a energii vracející domov.

Naše ostatní obchody z kategorie Bydlení

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top